Pieskoviská

  • Detské pieskoviská sa ľahko skladajú
  • Detské pieskovisko je zvyčajne prvým hracím prvkom vašich detí

Detské pieskoviská sa dodávajú v prírodnom stave a sú vyrobené z hladko ohobľovaného smrekového dreva bez ďalšej povrchovej úpravy. Vďaka tomu môžete pieskovisko doladiť do farby vašej pergoly, plotu, okien či iných drevených prvkov vo vašej záhrade.

Ak budete chcieť povrchovú úpravu, odporúčame vám povrchovú úpravu vodou riediteľnou ekologicky nezávadnou lazúrovacou farbou (tento výrobok nepredávame, musíte si ho kúpiť v predajniach farieb a lakov). Ak sa rozhodnete, že pieskovisko nebudete upravovať a necháte ho v prírodnom stave, nepredstavuje to pre výrobok žiaden problém (po určitom čase pôsobenia prírodných vplyvov však musíte rátať s našedlou farbou dreva)

Pretože kvôli odtekaniu vody von nemajú pieskoviská dná, odporúčame pod pieskovisko použiť netkanú záhradnú textíliu alebo podobný vodu prepúšťajúci materiál, ktorý jednak zabráni prerastaniu buriny a trávy do pieskoviska a zároveň bráni vysypávaniu piesku z pieskovika do okolnej trávy (netkanú textíliu kúpite v záhradnických centrách).

Detské pieskoviská sa dodávajú vo dvoch vyhotoveniach:

  • pieskovisko s lavičkou
  • pieskovisko s krytom

Pieskoviská s bočnými lavičkamu umožňujú pohodlné sedenie vašich detí pri hraní sa na piesku. Väčšina nami predaných pieskovísk sú pieskoviská s lavičkou - tento typ odporúčajú mamičky vo fóre, ktoré prebieha na našich internetových stránkach.

Pieskoviská s krytom umožňujú hranie detí vnútri a pre prípadné sedenie možno použiť obvodové pevné dosky. Táto podoba pieskoviska, bohužiaľ, neposkytuje komfortné pohodlné opretie. Kryt na pieskovisku nie je vyrobený proti zatekaniu vody do piesku, jeho funkcia spočíva skôr v ochrane pieskoviska pred mačkami.

Kryt možno úplne odobrať a v prípade potreby jednoducho zaklopiť. Firma DEOKORK dodáva pieskoviská už 25 rokov. Za toto obdobie sme pieskoviská maximálne zdokonalili, takže dnešná podoba pieskovísk uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov. Na českom trhu sa vyskytuje veľké množstvo výrobcov, predajcov a dovozcov podobných pieskovísk, môžeme vás však uistiť, že kvalita výrobku nie vždy poskytne vašim deťom bezpečné hranie.

Ak nebudete s pieskoviskom spokojní, ponúkame vám serióznu formu vášho prípadného prejavu na internetovom fóre, ktoré prebieha priamo na stránkach e-pieskovisko.sk. Výroba pieskovísk je pre nás srdečnou záležitosťou, pretože spokojný úsmev vašich detí vám nenahradí nič.

Odporúčané množstvo piesku: pre pieskovisko 120 x 120 cm - 8 vriec piesku


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací